Tutaj jesteś

Taxi wodne Gdynia – transport pełen atrakcji

12 sierpnia 2022 Turystyka Taxi wodne Gdynia

Dzięki temu, że Taxi wodne Gdynia jest idealną opcją do przemieszczania się na terenie Zatoki Gdańskiej na pewno warto jest zainteresować się tym sposobem transportu po nadmorskiej okolicy. Bez wątpienia idealnie sprawdzi się nie tylko w wakacyjnym okresie, kiedy to korki na drogach są ogromne. Warto już teraz bliżej zainteresować się tą propozycją.

Warto zwrócić uwagę na to, że Taxi wodne Gdynia kursuje do tego miasta z różnych portów w miejscowościach znajdujących się w Zatoce Gdańskiej. Podróż za każdym razem odbywa się motorówką typu RIB 150KM. Oprócz tego, że bardzo szybko można dotrzeć do wybranego przez siebie miasta z Taxi wodnego Gdynia korzystają osoby, chcące poczuć powiew wiatru i miło spędzić czas podczas wieczornej przejażdżki. Jeżeli nie chce się przez długi czas stać w korkach świetną alternatywą jest właśnie podróż motorówką, należącą do Taxi wodnego – https://www.premiumboats.pl/service-page/taxi-wodne-gdynia.

Podróż motorówką z Zatoki Gdańskiej do Gdyni

Niewątpliwie warto mieć świadomość tego, że Taxi wodne Gdynia jednocześnie może pomieścić wyłącznie 10 pasażerów poza sternikiem. Początek rejsu odbywa się w wybranym porcie należącym do Zatoki Gdańskiej. Czas wynajmu możliwy jest od 30 minut wzwyż. Motorówka dostępna do wynajęcia jest możliwa w godzinach 9:00-20:00, więc ostatni rejs może rozpocząć się najpóźniej o godzinie 19:00. Przy każdej rezerwacji obowiązkowe jest wpłacenie zadatku, o który zostanie pomniejszona zapłata reszty gotówki. Wpłata odbywa się gotówką lub przelewem przez konkretnym rejsem, koszt paliwa jest już wliczony w cenę.

Korzyści wynikające z rejsu motorówką Taxi wodne Gdynia

Na pierwszym miejscu stawiana jest profesjonalna obsługa doświadczonego sternika z odpowiednimi uprawnieniami. Oprócz podróży motorówką można mieć pewność odnośnie oglądania przepięknych widoków i czucia wiatru we włosach. Motorówka jest wyposażona w klimatyczne podświetlenie. Istnieje możliwość skorzystania z systemu nagłośnieniowego, stolika oraz echosondy. Dzięki tej ostatniej można sprawdzić czy pod łodzią w danym momencie przepływają ryby. Po mistrzowsku rejs motorówką sprawdzi się więc nie tylko w roli szybkiego przemieszczenia się do Gdyni, ale także fenomenalnego sposobu na spędzenie jednego z miłych wieczorów w nadmorskiej scenerii. Rezerwacja odbywa się telefonicznie lub mailowo. Taxi wodne Gdynia jest najszybszą i najbardziej komfortową opcją przemieszczania się z różnych portów Zatoki Gdańskiej do Gdyni, gdzie jest sporo ciekawych atrakcji oraz wartych uwagi noclegów. 

Miejsca parkingowe w Gdańsku

Redakcja gdanskhostel.com.pl

Na stronie gdańskhostel znajdziesz ciekawe artykuły dotyczące wakacyjnych podróży i turystyki. Znajdziesz także porady i rekomendacje dotyczące, nie tylko wakacyjnych, aktywności sportowych i rekreacyjnych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?